Який тиск стиснутого повітря, що міститься в балоні місткістю 20л.при температурі 295К. Маса

повітря 2,2 кг. Молярна маса повітря 0,029 кг/моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Мизерова Валерия.

Дано:

V = 20 л = 0,020 м³

T = 295 К

m = 2,2 кг

M = 0,029 кг/моль

___________

p - ?

Из уравнения Клапейрона-Менделеева

p·V = (m/M)·R·T

находим давление:

p = m·R·T/ (M·V)

p = 2,2·8,31·295 / (0,029·0,020) ≈ 9,2·10⁶ Па   или   9,2 МПа