В балоні міститься 112г азоту. Який об'єм займе азот такої маси ( в нормальних умовах)


Ответы на вопрос

Отвечает Дума Аня.
Дано
m (N2 )=112 g
---------------
V(N2 )-?
V ( N2 )=Vm * m ( N 2 ) ÷M ( N 2 ) = 22.4× 112÷28 = 89.6L
ответ 8 9.6 л