Срочно, если можете с объяснением ! Буду благодарен. 1)Встановіть відповідність між формулою і

хімічним поняттям: 1. Молярна маса а) N=NA•v 2. Кількість речовини б) m = ν • M; 3. Маса в) 4.Число структурних частинок г) ν = N/NA; д) 2) Розвяжіть задачу: Яка маса водню Н2 кількістю речовини 15 моль? 4) Під час розкладу води електричним струмом було одержано 16 г водню. Який об'єм займе цей газ (н. у.)? 5) Визначте масу кисню, що знаходиться в балоні об'ємом 30 л (н. у.). 6) Скільки молекул азоту знаходиться в балоні об'ємом 10 л (н. у.). 7.Для оборотного зілля Гаррі Потерру потрібно взяти 7 моль сірководню H2S. Допоможіть обчислити, які необхідні об’єм та маса газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Kozlova Milana.

Ответ:

Объяснение:

1.

2-Г

3-б

4- а

2. Дано:

ν(Н₂)= 15моль

Знайти:

m(Н₂) -?

Розв'язок:

m = ν×M = 15моль× 2г/моль= 30г

Відповідь: 30г

4. Дано:

m(Н₂) = 16г

Знайти:

V(Н₂) -?

Розв'язок:

ν(Н₂)=m÷M = 16÷2= 8 моль

V(Н₂)= ν×Vm = 8моль × 22,4л/моль = 179,2л

Відповідь: 179,2л

5. Дано:

V(O₂) = 30л

Знайти:

m(O₂) -?

Розв'язок:

ν(O₂)= V÷Vm= 30л÷22,4л/моль = 1,34 моль

m(O₂) = ν×М = 1,34 моль × 32г/моль = 43г

Відповідь: 43г

6. Дано:

V(N₂) = 10л

Знайти:

N(N₂) -?

Розв'язок:

ν(N₂)= V÷Vm= 10л÷22,4л/моль = 0,446 моль

N(N₂) = ν× Na = 0,446 моль × 6,02×10²³ = 2,68×10²³ молекул

Відповідь: 2,68×10²³ молекул

7. Дано:

ν(Н₂S)= 7моль

Знайти:

m(Н₂S) -?

V(Н₂S) -?

Розв'язок:

M(Н₂S)= 1×2+32= 34г/моль

m = ν×M = 7моль×34г/моль = 238г

V(Н₂S)= ν×Vm = 7моль × 22,4л/моль= 156,8л

Відповідь: 238г, 156,8л.