Дано рівняння швидкості тіла V=2+0,5 t Яка сила діє на тіло якщо маса тіла 4 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Анна.
Из уравнения v = v0 + at ; ( v = 2 + 0,5t )
F = am
F = 0,5 * 4 = 2Н