На якій віддалі у воді два точкових заряди по 0,5*10-6Кл будуть взаемодіяти із силою 1,5*10-4Н


Ответы на вопрос

Отвечает Кулёмин Даниил.

q=0.5*10^-6 Кл   F=1.5*10^-4 H   ε=81   r=?

===

F=k*q²/(ε*r²)

r=q*√(k/(ε*F))=0.5*10^-6*√(9*10^9/(81*1.5*10^-4))=0.43 м

==========================================