Хлопчик масою 30 кг зіскочив з човна в горизонтальному напрямку зі швидкістю 4 м/с. Після цього

човен почав рухатись зі швидкістю 80 см/с. Вкажіть масу човна (в СІ):

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Данила.

m1=30 кг    v1=4 м/с   v2=0.8 м/с   m2=?

===

по закону сохранения импульса

m1*v1=m2*v2

m2=m1*v1/v2=30*4/0.8=150 кг

==============================