На алюминиевом шарике находиться 10 в (10 степени) избыточных электронов какой заряд шарика на

сколько масса данного шарика отличается от массы такогоже шарика но не заряженного

Ответы на вопрос

Отвечает Болотова Полина.

заряд кульки q=Ne, де N-кількість електронів, е-заряд електрона

е=1,6*10⁻¹⁶ Кл

q=10¹⁰*1,6*10⁻¹⁶=1,6*10⁻⁶Кл-заряд алюмінієвої кульки

маса електрона m=9,1*10⁻³¹кг (уточніть, будь-ласка)

тоді маса всіх електронів M=nm=10¹⁰*9,1*10⁻³¹=9,1*10⁻²¹ru