Якій кількості електронів відповідає заряд тіла,який дорівнює -240 * 10 у -15 степені кл ? СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Анна.
Q = N*e;
N = q/e, где е = 1,6*10^-19 Кл.
N = 240*10^-15 Кл/1,6*10^-19 Кл = 150*10⁴ .
ответ : N = 150*10⁴.