Напруженість електричного поля конденсатора електроємністю 0,8 мкФ рівна 1000В/м. Знайти енергію

електричного поля конденсатора, якщо відстань між його обкладинками рівна 1мм

Ответы на вопрос

Отвечает Calm Adrian.

Дано:

C=0,8*10^-6 Ф

E=1000 В/м

d=0,001 м

Найти:

W-?

Энергия равна :

W=CU²\2=q²\2C

Напряжение :

E=\frac{\sigma}{E_0}\ \ \ \ \sigma=\frac{q}{S}\\\\E=\frac{q}{E_0*S}=>q=E*E_0*S\\\\C=\frac{E_0*S}{d}=>S=\frac{C*d}{E_0}=\frac{0,8*10^{-6}*0,001}{8,85*10^{-12}}\approx90,4\\\\q=1000*8,85*10^{-12}*90,4\approx8,0004*10^{-7}\\\\W=\frac{q^2}{2C}=\frac{(8,0004*10^{-7})^2}{2*(0,8*10^{-6})}\approx4,0004*10^{-7}

Ответ: 4,0004*10^-7 Дж

P.S В формулы не писал Е( проницаемость ) так как она равна 1 и очень похожа с напряжением .