Напруга на провіднику дорівнює 100В.Який заряд перенесеться через поперечний переріз провідника за

2с,якщо робота струму при цьому 400Дж? Чому дорівнює сила струму в колі? ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛЛОВ!

Ответы на вопрос

Отвечает Комсулева Лена.

Напряжение:

U=P/q=A/tq, откуда q=A/(Ut)

q=2 Кл.

Сила тока:

I= q/t; I= 1А;

Ответ: q=2 Кл. I= 1А.