СРОЧНО!!!!!!!!Визначте кількість електронів,що проходять за 1 с через переріз металевого провідника

за сили струму в ньому 0,8 мкА​

Ответы на вопрос

Отвечает Борозна Павел.

N=I*t/e=0,8*10^-6*1/1,6*10^-19=5*10^12