Склади задачу про рух двох автомобілів, розвязанням якої був би такий вираз: (80+70)*4 з коротким

записом

Ответы на вопрос

Отвечает Бурда Алина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1 авт - за 1 год 80 км   \

                                       | за 4 год ?

2 авт - за 1 год 70 км   /

Отвечает Сагинбекова Данеля.

Ответ:

(80+70=150)*4=420

Пошаговое объяснение: