допоможіть розвязати задачу ось троє механіків відремонтували 68 автомобілів,перший механік

відремонтував на 10 автомобілів менше,ніж другий,а третій механік на 15 автомобілів більше,ніж другий.Скільки автомобілів відремонтував кожен механік?

Ответы на вопрос

Отвечает Байбородов Денис.

Ответ:

Перший 11

Другий 21

Третій 36

Пошаговое объяснение:

X-це стільки автомобілів зробив другий механік

Х-10- це стільки зробив перший механік

Х+15- стільки автомобілів зробив третій механік

Тобто

Х+Х-10+Х+15=68

3Х-10+15=68

3Х=68+10-15

3Х=63

Х=63/3

Х=21- автомобіль зробив другий механік

21-10=11 автомобілів зробив перший механік

21+15=36 автомобілів зробив третій механік