Напруга на кінцях ділянки 4,50 сила струму кола 0,3 а розрахувати опір ділянки кола


Ответы на вопрос

Отвечает Реминная Полина.

U = 4.5 B

I = 0.3 A

I = U/R  =>  R = U/I = 4.5/0.3 = 15 Oм