Даю много баллов ! Срочно! Яку кількість теплоти отримав або віддав газ, якщо виконана ним робота

дорівнює 170 Дж, а його внутрішня енергія зменшилася на 90 Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Лагун Юлия.
Q = ΔU + A = -90 + 170 = 80 Дж
Q > 0, отже газ отримав 80 Дж теплоти.