При якій температурі перебував газ у закритій посудині (V1=V2), якщо в результаті нагрівання його

на 140 К тиск збільшився в 1,5 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Ставрова Карина.

По закону Шарля:

p₂ / p₁ = T₂/T₁

p₂ / p₁ = (T₁+ΔT /T₁)

1,5= 1+ΔT /T₁

ΔT /T₁ = 0,5

T₁ = ΔT / 0,5 = 140 / 0,5 = 280 К