З якою швидкістю рухавсяпоїзд до початку гальмування,якшо,рухаючись з прискоренням 0,5м/с,він до

зупинки пройшов 0,225км

Ответы на вопрос

Отвечает Тулеуова Жамиля.

V=V0-at

т.к. V=0, то t=V0/a

S=V0t - at²/2= V0²/(2*a)

V0=√(2aS)=√(2*0,5*225)=15 м/с