Прі електризації з тертям А на тіло В перейшло 20+10^12 електронів який заряд має тілоА​


Ответы на вопрос

Отвечает Крамлих Никита.
Q = e•n = 1,6•10^(-19) • 20•10^12 = 32•10^(-7) Кл = 3,2•10^(-6) Кл = 3,2 мкКл