При електризації тертям з тіла А на тіло В перейшло 20·10 (в 20 степені) електронів. Який заряд має

тіло В ?

Ответы на вопрос

Отвечает Шипова София.
Q=e*N = 1,6*10⁻¹⁹*20*10²⁰ = 160 электронов