При ізохорному нагріванні на 6 К тиск газу зріс на 2% від початкового. Якою була початкова

температура газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Митчик Ірка.

P/T=const

P1/P2=T1/T2

P1/1.02P1=T1/(T1+6)

T1=300 K