Визначити у скільки разів зміниться сила струму якщо напруга збільшиться у 4 рази а опір

збільшиться у 2 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.

I2/I1=?

I1=U/R

I2=4*U/2*R=2*U/R

I2/I1=(2*U/R)/(U/R) =2 Раза

Ток увеличится в 2 раза.