Через поперечний переріз нитки розжарення електро лампочки за 10 хв пройшло 120 Кл електрики .

Визначте силу струму в лампочці (СРОЧНО, помогите ❤️❤️)

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Никита.

I=q/t=120/10*60=0,2 A