через поперечний переріз нитки провідника за 20 секунд пройшло 100 кл електрики. Визначте силу

струму в лампочці​

Ответы на вопрос

Отвечает Жеманов Кирилл.

Для розв'язання задачі використаємо формулу для сили струму:

I = Q / t

де I - сила струму, Q - кількість заряду, що пройшов через провідник, t - час, за який цей заряд пройшов.

Умова задачі говорить про те, що через нитку провідника пройшло 100 кулонів електричного заряду за 20 секунд. Підставляємо ці значення у формулу:

I = Q / t = 100 Кл / 20 с = 5 А

Отже, сила струму в лампочці дорівнює 5 Ампер.