Розв'яжіть рівняння: 3x - 5 = 5x + 9​


Ответы на вопрос

Отвечает Косачёв Семён.

Розв'яжіть рівняння 3x - 5 = 5x + 9​

Ответ:

x = -7

Пошаговое объяснение:

Вирішити: 3x - 5 = 5x + 9​

Переносимо члени з однієї частини рівняння до іншої з протилежними знаками:

3x - 5x = 9 + 5

Обчислюємо:

-2x = 14

x = 14 : (-2)

x = -7

__________________________________________________________

ᚨᚾᛏᛁᛋᛈᛁᚱᚨᛚᛋ

Отвечает Перевощикова Настя.

Ответ:

решение смотри на фотографии