Максимальна напруга, яку може виміряти вольтметр, — 4 В, при цьому через нього тече струм 20 мА.

Який додатковий опір слід підключити до вольтметра, щоб за його допомогою виміряти напругу 12 В? Допоможіть будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Сопротивление вольтметра.

R1=U1/I=4/0.02=200 Ом

Добавочное сопротивление подключено последовательно

Общее сопротивление

Rob=R2+R1=U2/I=12/0.02=600 Ом

Найдем значение добавочного сопротивления

R2=Rob-R1=600 - 200 =400 Ом