Укажіть прискорення ,з яким рухалися санчата без початкової швидкості з гори,якщо за 10 с вони

подолали відстань 100м​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипов Кирилл.

Знайти: a | Без початкової швидкості!!!

Данiо: S=100, t=10  

Рішення: a = S/t = 100/10 = 10 м/c^2

Відповідь: 10 м/с^2