Чому дорівнює опір нагрівального елементу чайника, якщо напруга електромережі 220В, а сила струму а

нагрівальному елементі 10А?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Вика.

U=220 B

I=10 A

R=U/I=220/10=22 Ом