Густина граніту 2500кг/м.куб вантажопідйомність автомашини 3т.Скільки потрібно зробити рейсів, щоб

перевести 60м. куб граніту?

Ответы на вопрос

Отвечает Кабылдин Дамир.

m=p*V=2500*60=150000 кг    N=m/m1=150000/3000=50