Знайдіть коєфіцієнт тертя ковзання якщо сила тертя дорівнює 20Н а вага тіла дорівнює 50Н


Ответы на вопрос

Отвечает Миликова Алина.

Ft=20 H

P=50 H

μ=?

Ft=μ*INI

INI=P

Ft=μ*P

μ=Ft/P=20/50=0.4