Газ знаходиться в балонів при температурі 27°Сі тиску МПа. До якої температури потрібно охолодити

газ щоб його тиск зменшився на10%

Ответы на вопрос

Отвечает Саирова Мадина.

Дано:

t₀ = 27⁰C                T₀ = 273 + 27 = 300 K

p₀

p=1,1*p₀

________

T - ?

Поскольку V - const, то по закону Шарля:

T/T₀ = p/p₀

T = T₀*(1,1*p₀/p₀)

T = 300*1,1 =  330 K   или t = 57⁰C