Яку масу води виштовхує плаваючий дерев'яний брусок довжиною 3 м, шириною 30 см, і висотою 20 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Владимиров Витя.

V=3*0.3*0.2=0.18 м^3

p=m/V m=pV=0.18*1000=180 кг