Яку масу води виштовхує алюмінєвий брус довжиною 3м, шириною 30си і висотою 20см. Напишіть будь

ласка з дано

Ответы на вопрос

Отвечает Зотов Семён.

Відповідь:

V=3*0.3*0.2=0.18 м^3

p=m/V m=pV=0.18*1000=180 кг

Пояснення:

V=3*0.3*0.2=0.18 м^3

p=m/V m=pV=0.18*1000=180 кг