Знайти масу води в акваріумі довжиною 30 см, шириною 20 см і висотою 40 см


Ответы на вопрос

Отвечает Ищенко Богдан.

Відповідь:

m = 24 кг

Пояснення:

ρ = 1000 кг/м³

l = 0.3 м

w = 0.2 м

h = 0.4 м

m = ?

ρ = \frac{m}{V} ⇒ m = ρ*V

V = l*w*h ⇒ m = ρ*l*w*h = 24 кг