Напруга в електродвигуні підіймального крана становить 380 В, сила струму через нього – 10 А.

Знайдіть, за який час цей кран підіймає вантаж масою 1900 кг на висоту 40 метрів, якщо ККД двигуна складає 80%. Прискорення вільного падіння 10 Н/кг. Відповідь вкажіть у секундах.

Ответы на вопрос

Отвечает Липина Ульяна.

Механическая мощность на валу N=U*I*кпд, работа за время t равна пот. энергии груза N*t=mgh, t=1900* 40*10/(380*10*0.8)= 250 c -ответ