Який максимальний тиск на підлогу може створити цеглина розмірами 5×10×20см якщо гучтина 5г/см

кубічні

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Валерия.

V=5•10•20=1000 см². m=ρV=5•1000=5000 г=5 кг.

Вес P=mg=5•10=50 H. Давл максимально, когда площадь минимальна. S=5•10=50 см²=0,0050 м².       p=F/S=P/S=50/0,005=10000 Па=10 кПа.