1. При напрузі 220В сила струму в спіралі електроплитки дорівнює 50А. Визначте опір спіралі. 2.

Електричне коло складається з джерела, яке створює напругу 6В лампочки від кишенькового ліхтарика з опором 13,5 Ом і двох резисторів з опором 3 Ом і 2 Ом. Усі прилади зєднані послідовно. Визначте силу струму в колі й папругу на кінцях кожного споживача.

Ответы на вопрос

Отвечает Юферев Андрей.

1)

R=U/I=220/50= 4.4 Ома

2)

последовательное соединение ток одинаков во всех проводниках

общее сопротивление

R=R1+R2+R3=13.5+3+2=18.5 Ом

Общий ток

I=U/R=6/18.5=0.324 A

Напряжения на проводниках

U1=I*R1=0.324*13.5=4.374 B

U2=I*R2=0.324*3=0.972 B

U3=I*R3=0.324*2=0.648 B