Маса поїзда кг. коефіцієнт тертя 0,02. якою повинна бути сила тяги тепловоза, щоб поїзд набрав

швидкості 60км через 2хв початку руху​

Ответы на вопрос

Отвечает Невмержицький Богдан.

Ответ:

По 2 з-ну Ньютона ma=Fт-Fтр   откуда Fт=ma+Fтр=

=ma+мю(коэффициент трения)*mg=m(a+мю*g)=

=3000000*(0.14+0.02*10)=1020000[H]=1.02[МН]

а=(V-Vo)/t=16,67\120=0,14 [м\c^2]

V=60 км\ч=60000/3600=16,67 м/с

Vo=0 (по условию задачи)

Объяснение: