у скільки разів відрізняються імпульси автомобіля масою 1 т, що рухается зі швидкістю 9 км/год, і

гарматного снаряда масою 25кг, що рухається зі швидкістю 250м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Жақсыбек Алимжан.

9км/час=2.5м/с, р(авто)=mv= 1000* 2.5=2500Нм, р(снар)= 25*250= 6250Нм, 6250/2550=2.5 раза импульс снаряда больше