Кинетычна инергия куди для боулинг доривнюе 120 Дж. Вызначте масу кули, якщо вона рухається зи

швыдкистю 8м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Гілецький Роман.

Екин= mv²/2, m=240/64= 3.75 кг