загальний опір двох провідників при послідовному з'єднанні становить 50 Ом а при паралельному 12

Ом.Обчисліть опір кожного провідника​

Ответы на вопрос

Отвечает Зырянов Дима.

Ответ:

Объяснение: 50=R1+R2   12=R1*R2.(R1+R2)   600=R1+R2 R2=50-R1   Имеем уравнение  R2^2-50*R2+600=0   R2=30 Ом   R1=50-R2=20 Ом