Санки з'їхали з гірки та продавжують рух по горизлнтальній поверхні. На скільки зміниться модуль

імпульсу санок якщо протягом 5 с на них діє сила тертя, що дорівнює 20 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Анастасия.

Ответ:

Объяснение: F=dp/dt   dp=F*dt=20*5=100 кг*м/с