визначте силу струму який проходить по сталевому дроту завдовжки 100м із поперечним перерізом 0.5

мм2 за напруги 68В

Ответы на вопрос

Отвечает Царёв Артём.

Ответ:

Объяснение: I=U/R   R=p*L/S  I=U*S/p*L=68*0,5/0,12*100=2,8 A