Визначити висоту ефіру в капілярі радіусом 0.5 мм


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Лиза.

Ответ:

Объяснение: h=2*сигма/p*g*R=2*17*10^-3/710*10*0,5*10^-3=0,0095 м=0,95 см