Автомобіль масою 2т рухається з місця, розвиваючи силу тяги 3000Н. Знайти прискорення автомобіля,

якщо коефіцієнт тертя 0,1.

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

m*a=F-u*m*g   a=(F-u*m*g)/m=(3000-0,1*2000*10)/2000=0,5 м/с2