Яка потужність двигуна водяного насоса, який піднімає 100 кг води на висоту 15 м за 20 с Пжжж

помогите!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Guțu Anișoara.

Ответ:

P=750 Вт

Объяснение:

m=100 кг

h=15 м

t=20 с

P=?

P=A/t=m*g*h/t=100*10*15/20=750 Вт