Якою буде швидкість тіла що падає з висоти 80м в кінці падіння​


Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Дима.

Ответ:

Объяснение:

V=sqrt(2*g*h)=sqrt(2*10*80)=40 м/с

Отвечает Поліщук Віка.

Объяснение:

S=v^2-v.^2/2g

V=

 \sqrt{s \times 2g}

V=

 \sqrt{80 \times 20}

=40 м/с