Якої висоти досягне тіло масою 100 г яке кинули вертикально вгору зі швидкістю 10м/с​


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Наташа.

Ответ:

Объяснение:

h=V^2/2*g=10^2/2*10= 5 м