Укажіть масу тіла якщо для підняття його на висоту 5 м потрібно виконати роботу 40 Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Покляк Виолетта.

А= F*S

(S=h)

F=m*g

F=A/S

F=40/5=8

m=8/10=0,8

m=800 грамм