Яка робота виконується під час рівномірного піднімання тіла масою 200 кг на висоту 15 м ?


Ответы на вопрос

Отвечает Жуйкова Римма.

Решение:

A=mgh=200×10×15=30000 Дж=30 кДж

Отвечает Поляев Егор.

А= mgh = 200кг×10н/кг×15м= 30000Дж= 30кДж