Визначити напругу на виході джерела постійного струму з ЕРС 20В. Внутрішній опор 2 ОМ. При

підключенні реостату 8 ОМ. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Е= 20В

r= 2 Ом

R= 8 Ом.

U=?

Закон Ома для полной цепи

I=E/(r+R)

Закон Ома для участка цепи

I=U/R

тогда

E/(r+R) = U/R

U=(R*E) / (r+R) =8*20 / (8+2)= 16 Вольт